НАША😎МІСІЯ

Допомога дітям і батькам у будуванні гармонійних стосунків, які сприяють здоровому розвитку

Ми допомагаємо дитині розвивати базові здібності: регулювати свою поведінку та емоційні прояви, концентрувати увагу, ініціювати та втримувати контакт; розвивати комунікацію та мову, творче та логічне мислення; здібність бути цілеспрямованою та наполегливою у втіленні своїх ідей, бажання дізнаватися про світ і бути здатною вчитися новому, аби дитина з часом змогла стати самостійним членом суспільства. Важливою частиною нашої роботи є робота з батьками.

Ми переконані, що базові здібності можна та потрібно розвивати без застосування методів традиційного "виховання", на кшталт "батога і пряника", без маніпуляцій і психологічного насилля. Флортайм дозволяє слідувати за дитиною і в процесі цікавої гри створювати найкращі умови для здорового розвитку. Результати надихають як спеціалістів, так і батьків. Підхід DIRFloortime широковідомий у світі та застосовується у 57 країнах, а з 2014 року і в Україні. І хоча підхід став популярним саме у застосуванні з дітьми з РАС, насправді він успішно застосовується у психотерапевтичній та психологічній роботі з дітьми з будь-якими труднощами розвитку, з дітьми, які втратили базові навички в результаті психотравми, з дітьми, які з різних причин мають труднощі в соціальній адаптації.

Навчання методу Флортайм для батьків і спеціалістів

Навчання методу DIRFloortime як гуманістичному напряму у вихованні та розвитку дітей також є важливою метою для нас. Вміння налагоджувати поважний та продуктивний контакт з дитиною, створювати теплі стосунки, які підтримують та сприяють розвитку, знадобиться всім, хто спілкується з дітьми: від нянь і вихователів у дитячих садках до шкільних учителів і дитячих лікарів, від батьків до спеціалістів корекційних центрів і психотерапевтів.

Соціальне підприємство

Ми прицюємо у форматі соціального підприємства. Соціальними називають ті підприємства, для яких головною метою є виконання Місії, а не прибуток. Кошти, якими оплачуються заняття в центрі, йдуть на покриття витрат (оренда приміщення, комунальні, податки ФОП, видаткові матеріали), а залишок, коли він є, – на покупку сенсорного обладнання та іграшок для центру. Ми не отримуємо ні допомоги від держави, ні грантів він благодійних фондів; спонсорів у нас нема. Тому, для забезпечення самоокупності, заняття в нашому центрі платні.